Kalendarz imprez

W ciągu całego roku w naszym przedszkolu odbywa się wiele interesujących wydarzeń i imprez, które przyczyniają się do integracji rodziców, wychowanków, personelu przedszkola, a także zaprzyjaźnionych placówek, biblioteki, Domu Kultury itd.

Tradycją stało się organizowanie imprez z udziałem rodziców:

1. Święto pieczonego ziemniaka.
2. Pasowanie na przedszkolaka.
3. Andrzejki.
4. Mikołajki.
5. Jasełka, Wigilia.
6. Dzień Babci i Dziadka.
7. Bal karnawałowy.
8. Powitanie wiosny - pożegnanie zimy.
9. Zielony tydzień w przedszkolu.
10.Dzień Matki, Dzień Rodziny.
11.Dzień Dziecka.
12.Pożegnanie starszaków.

Uczestniczymy w wielu konkursach i przedsięwzięciach. Organizujemy wycieczki krajoznawcze, do miejsc użyteczności publicznej takich jak: szkoła, poczta, straż pożarna, komisariat policji, biblioteka itd. Umożliwiamy dzieciom kontakt ze sztuką. Cyklicznie odbywają się u nas przedstawienia teatralne wystawione przez profesjonalnych aktorów. Dzieci mają okazję do spotkań z pisarzami, poetami i ich twórczością.

 

Dane teleadresowe

Przedszkole nr 4 w Augustowie ul. Kilińskiego 10a
16-300 Augustów woj. podlaskie telefon/fax /87/ 643-25-82 email:p4a@op.pl